Logowanie
PL
RU
EN
DE
IT
doradztwo podatkowe
Strona główna  >   Oferta Usług  >   doradztwo podatkowe

Usługi Doradztwa Podatkowego

 

           Usługi doradztwa podatkowego – jak sama nazwa wskazuje - są jednym z głównych obszarów działalności kancelarii i są świadczone przez spółkę od początku jej istnienia. Nadrzędnym celem usług doradztwa podatkowego jest zawsze zapewnienie najwyższych standardów obsługi w związku z optymalizacją obowiązków podatkowych oraz minimalizowaniem ryzyk podatkowych związanych z prowadzeniem działalności naszych klientów oraz wszelkich planowanych przez nich działań.

           Kancelaria „V.I.B.” specjalizuje się w optymalizacji podatkowej oraz minimalizacji ryzyk podatkowych w zakresie wszystkich podatków włączając podatki dochodowe, pośrednie ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług, po podatek od czynności cywilno-prawnych i podatek od nieruchomości.

           Na każdym etapie świadczenia usług doradztwa podatkowego oferujemy Klientom wykorzystanie wszelkich dopuszczalnych przez prawo możliwości złagodzenia restrykcyjności obowiązków podatkowych oraz wykorzystanie wszystkich przewidzianych praw dostępnych podatnikom. Reprezentowanie Klientów podczas kontroli podatkowych i skarbowych lub w sporach z organami podatkowymi lub sądami administracyjnymi, a także sporządzanie dokumentów i dokumentacji podatkowych czy występowanie z wnioskami o wydanie interpretacji indywidualnych to najczęściej wykorzystywane przez kancelarię „V.I.B.” narzędzia zmierzające do ochrony Klientów przed negatywnymi konsekwencjami podważenia prawidłowości rozwiązań poleconych Klientom.

           Typowo usługi doradztwa podatkowego świadczone są w formie dopasowanej do potrzeb klienta, tj. ryczałtu z limitem godzinowym lub indywidualnych projektów polegających na optymalizacji podatkowej planowanych działań lub minimalizacji ryzyka podatkowego podjętych decyzji, jednakże jesteśmy otwarci na inne formy świadczenia usług doradztwa podatkowego.
 

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi podatkowo-rachunkowej, zadzwoń lub napisz do nas. Obsługujemy firmy z całej Polski i z zagranicy.

Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
infolinia (75) 735 20 01
VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych
Powered by mDoradca :: © VIB :: Bolesławiec: VAT : PIT : CIT : Podatki : ZUS-y : Kadry : Płace : Księgowość : Doradztwo : Porady :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia