Logowanie
PL
RU
EN
DE
IT
"WZORCOWA KANCELARIA"

Szanowni Państwo.

Wspólnicy naszej Kancelarii, jak i nasi pracownicy bardzo się cieszą z faktu, że nasza kancelaria zakwalifikowała się do konkursu WZORCOWA KANCELARIA 2011.

Konkurs taki jest doskonałą formą, zarówno, budowania prestiżu zawodu doradcy podatkowego, jako zawodu zaufania publicznego wśród naszego społeczeństwa, jak i podnoszenia wiarygodności samej kancelarii wśród naszych klientów – przedsiębiorców. Biorąc udział w takim przedsięwzięciu chcemy pokazać, że w dzisiejszych czasach, gdzie świat jest jedną „wielką wioską”, wykorzystując odpowiednie narzędzia przy jednoczesnym świadczeniu wysokiej jakości usług, możemy osiągnąć odpowiedni dla siebie sukces na danym rynku. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w takim konkursie wyzwoli wśród nas jeszcze większą motywację do wspólnego działania na rzecz rozwoju doradztwa podatkowego w Polsce a dla innych może stanie się kierunkowskazem do szukania swej własnej drogi do osiągnięcia sukcesu w naszej trudnej rzeczywistości gospodarczej.


DATA PUBLIKACJI: 2011-07-11 » Posostałe aktualności
Warto doczytać
infolinia (75) 735 20 01
VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych
Powered by mDoradca :: © VIB :: Bolesławiec: VAT : PIT : CIT : Podatki : ZUS-y : Kadry : Płace : Księgowość : Doradztwo : Porady :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia