doradztwo podatkowe

-
Usługi Doradztwa Podatkowego

 

           Usługi doradztwa podatkowego – jak sama nazwa wskazuje - są jednym z głównych obszarów działalności kancelarii i są świadczone przez spółkę od początku jej istnienia. Nadrzędnym celem usług doradztwa podatkowego jest zawsze zapewnienie najwyższych standardów obsługi w związku z optymalizacją obowiązków podatkowych oraz minimalizowaniem ryzyk podatkowych związanych z prowadzeniem działalności naszych klientów oraz wszelkich planowanych przez nich działań.

           Kancelaria „V.I.B.” specjalizuje się w optymalizacji podatkowej oraz minimalizacji ryzyk podatkowych w zakresie wszystkich podatków włączając podatki dochodowe, pośrednie ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług, po podatek od czynności cywilno-prawnych i podatek od nieruchomości.

           Na każdym etapie świadczenia usług doradztwa podatkowego oferujemy Klientom wykorzystanie wszelkich dopuszczalnych przez prawo możliwości złagodzenia restrykcyjności obowiązków podatkowych oraz wykorzystanie wszystkich przewidzianych praw dostępnych podatnikom. Reprezentowanie Klientów podczas kontroli podatkowych i skarbowych lub w sporach z organami podatkowymi lub sądami administracyjnymi, a także sporządzanie dokumentów i dokumentacji podatkowych czy występowanie z wnioskami o wydanie interpretacji indywidualnych to najczęściej wykorzystywane przez kancelarię „V.I.B.” narzędzia zmierzające do ochrony Klientów przed negatywnymi konsekwencjami podważenia prawidłowości rozwiązań poleconych Klientom.

           Typowo usługi doradztwa podatkowego świadczone są w formie dopasowanej do potrzeb klienta, tj. ryczałtu z limitem godzinowym lub indywidualnych projektów polegających na optymalizacji podatkowej planowanych działań lub minimalizacji ryzyka podatkowego podjętych decyzji, jednakże jesteśmy otwarci na inne formy świadczenia usług doradztwa podatkowego.
 
Potrzebujesz profesjonalnej obsługi podatkowo-rachunkowej, zadzwoń lub napisz do nas. Obsługujemy firmy z całej Polski i z zagranicy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB. z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Adama Mickiewicza 12a na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB.

ul. Adama Mickiewicza 12a,b
59-700 Bolesławiec
Email: Telefon:
+48757352001
Fax:
+48757342222
VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych
Projekt i wykonanie BerMar multimedia