Biura do wynajęcia

-
Bolesławiec jako miasto przyjazne dla biznesu przyciąga przedsiębiorców z całego kraju, w tym również inwestorów zagranicznych. O prestiżu budynku świadczy lokalizacja siedziby (samo centrum miasta). W budynku znajdują się biura do wynajęcia w najbardziej reprezentacyjnych terenie Bolesławca. Posiadamy powierzchnie biurowe w nowoczesnym budynku, wykończonym w wysokim standardzie. Obiekty zapewnia dogodny dojazd, co stanowi niewątpliwy atut w kontaktach biznesowych. Cena wynajmu obejmuje już dostęp do interrnetu oraz całoroczne ogrzewanie. Nasza oferta pozwala na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania w kwestii wynajmu biura pod siedzibę firmy.

- Wynajem biur dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla już istniejących firm (posiadamy biura od 10 do 50 mkw., ceny wynajmu już od 35 zł)

- Wynajem sali VIP na spotkania z klientami

- Nowoczesną infrastrukturę techniczną i teleinformatycznej (Internet, sieć WiFi, system dozoru telewizyjnego całodobowa ochrona obiektu)

- Prestiżową lokalizację (bardzo dobre połączenie komunikacyjne, centrum miasta, urzędów, bezpośrednie sąsiedztwo banków, centrów handlowych, poczty i sądu, dogodny dojazd z każdego miejsca Bolesłąwca)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Galerie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB. z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Adama Mickiewicza 12a na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Rachunkowych V.IB.

ul. Adama Mickiewicza 12a,b
59-700 Bolesławiec
Email: Telefon:
+48757352001
Fax:
+48757342222
VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych VIB Kancelaria Doradców Podatkowych
Projekt i wykonanie BerMar multimedia